תעודות חילופיות - שלהבות חב"ד
ב"ה
מובילים בפיתוח אישי
מובילים בהישגים

מעוניינים לבדוק התאמה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


תעודות חילופיות

בבתי הספר שלהבות חב"ד מונהגות תעודות חילופיות ויצירתיות הנמנעות ממקום השוואתי, ונותנות מקום ביטוי אישי ומשמעותי לתלמיד ולחוזקותיו.

בתעודות החילופיות אין ציונים! התעודה משקפת את יכולותיו של כל תלמיד וקצב התקדמותו האישי לצד זרקור על יכולות, כישורים וחוזקות.

בכיתה א מונהגת תעודה יצירתית שהולמת את כישורי היצירה ואהבת היצירה של התלמידים. התלמידים גוזרים, מדביקים, כותבים, בוחרים תמונות ומתארים באופן של הערכה עצמית את מה שלמדו בבית הספר. בתעודה מקום משמעותי גם לערכים.

בכיתות הבוגרות מונהגת תעודה המבטאת את התהליך הלימודי והאישי של התלמידים במחצית זו. התלמיד הינו שותף ליצירת התעודה ובתעודה הזמנה לדיאלוג הורה-ילד בעקבות התובנות שמאירה התעודה.

התעודה משקפת מעבר ללמידה מידות טובות וכישורים של התלמיד, ומיומנויות שונות שנרכשו בכיתה. בתעודה זו ישנו פרק יחודי ליהדות ולערכים.

בתעודות של בתי ספר שלהבות-חב"ד משתקפת האינטלגנציה השלטת של התלמיד שהתבהרה בתהליך בית ספרי בשיתוף ההורים. שיהיה בהצלחה לכולם!

תמונות מספרות

קרא עוד

קורס אינטליגנציות לתלמידים הצעירים

בבתי הספר שלהבות חב"ד עוברים התלמידים תהליך מובנה בתחום האינטליגנציות המרובות. בכיתות א נחשפים התלמידים למערכת שיעורים מגוונת הפונה לאינטליגנציות...
להמשך

גיבורי העל מאירים את העולם

תכנית חברתית יחודית- "גיבורי העל מאירים את העולם" בבתי הספר שלהבות-חב"ד נרקמת מידי שנה תכנית חברתית יחודית המחברת את...
להמשך

למידה משמעותית בחגי ישראל

בשלהבות חב"ד חווית החגים היא יחודית מכל היבט. בהיבט הלימודי: התלמידים רוכשים ידע מקיף בנושא החגים, ההיסטוריה היהודית, המצוות...
להמשך

אמירים

תוכנית "אמירים" , הנה תכנית לתלמידים מצטיינים. בתכנית משתתפים התלמידים בשלשה קורסים שונים. במסגרת הקורס "חינוך חברתי ערכי" מתנסים...
להמשך

יומן שלהבות

יומן שנה לתלמידי שלהבות. היומן בנוי בהתאמה לשמונת האינטלגנציות ויש בו משימות אתגר במתכונת שבועית בתחומי עניין שונים.
להמשך

במה לכל תלמיד

בשלהבות חב"ד תכניות שונות שמטרתן לתת במה אישית לכל תלמיד בתחומי עניין וחקר. שלהבות תענ"ך מפעילים בימת TED...
להמשך

שבוע שלהבות

בכל שנה, בחודש שבט, מתקיים בבתי הספר שבוע שלהבות- שבוע שיא המעצים את ערכי בית הספר. בשבוע זה...
להמשך